Column Left

Bizi Takip Edin

11 Aralık 2021 Cumartesi

Evinizde Kavga Varsa Bu 5 Eşyayı Hemen Atın

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar


Evinizde Kavga Varsa Bu 5 Eşyayı Hemen AtınÇoğu insan evinin içerisindeki enerjinin nasıl olduğunu merak eder.


Çoğunlukla da kendilerine “Benim evimde negatif enerji var mıdır?” diye sorarlar. Bakıldığında bir evin pozitif ya da negatif enerji ile yüklü olup olmadığını anlamak çok basittir. Eve ilk girdiğiniz anda hissettikleriniz… Bir eve girdiğinizde ne hissediyorsunuz? Huzur mu yoksa gerginlik mi? O evin enerjisine aynı zamanda o evde yaşayan kişilerin hayatları da yön verir.


Eğer o evde yaşayan insanların hayatlarında sürekli aksilikler, huzursuzluklar, hastalıklar, kavgalar, maddi- manevi problemler varsa evin enerjisi bloke olmuş olabilir. Evdeki pozitif enerjiyi tekrar canlandırmanın en güzel yolu ise; evi Fengshui kurallarına göre düzenlemektir. Fengshui kuralları çok da yabancı olduğumuz kurallar değil aslında, Yalnızca duyup kulak arkası ettiğimiz çoğunlukla da önemsemediğimiz şeyler.Hazır kış mevsimi de yaklaşıyorken, hayatımızı şöyle güzel bir derleyip toplayalım. Temiz bir enerji ile yeni yılı karşılayalım!


Yapmanız Gereken 3 Şey Var! Fengshui’nin temel prensipleri:


TEMİZLİK, DÜZEN VE SADELİK!


1- Yaşam alanınızda kullanmadığınız ne varsa atın! Eğer bir eşyayı 1 seneden beri kullanmadıysanız o eşya artık sizin için kullanışlı değildir. Böylelikle kullanmadığınız birçok eşyanızı atabilirsiniz. Fengshui sadelik ve düzen ister demiştik. Enerjinin rahat dolaşabilmesi için bu en temel şarttır. Yığın haline gelmiş eşyaların arasında pozitif enerjinin dolaşabilmesi neredeyse imkansızdır. Bu tarz sürekli toz tuttuğu için negatif enerjiyi tutmaktan başka bir işe yaramaz.


Size lazım olan eşyaları ayırın. Geri kalanı atın!


2- Sizde kötü anısı olan eşyaları evinizde tutmayın.


Eşyalarında enerjisi vardır. Yaşadığınız alanların, toprağın, duvarın bile hafızası vardır. Bulunulan ortamdaki her şeyi kaydeder. Bir eşyaya baktığınız zaman size ne hissettirdiği çok önemli. Mutlu mu oluyorsunuz yoksa?Bu nedenle sizi mutsuz eden hiç bir şeyi evinizde barındırmayın.3- Kırık, çatlak, bozuk ne varsa atın!


Eğer bir nesne çatlamışsa; muhtemelen negatif enerjiye maruz kalmıştır. Negatif enerjiyi kendi üzerine toplayarak sizi koruduğu anlamına gelir.


4- Evinizi temizleyin.


Evin mutlaka düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Toz negatif enerji tuttuğu için asla olmamalı.Eve temiz hava girmesi şart! İçerideki havanın mutlaka taze hava ile yer değiştirmesi lazım…5- Evde kuru çiçek varsa atın


Kuru çiçeklerin ölü bir enerjisi olduğunun altını çizelim… Eğer kurumuş çiçeklerinizi çok seviyorsanız; mutlaka tozlarından arındırmanın bir yolunu bulmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments