Column Left

Bizi Takip Edin

21 Aralık 2021 Salı

En Çıkmayan Kiri Bile 5 Saniyede Çıkartıyor

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

 En Çıkmayan Kiri Bile 5 Saniyede Çıkartıyor


Arkadaşlarımızı eve davet edip güzel bir akşam geçirmek harika bir fikirdir. Ancak ertesi gün ciddi bir ev temizliği bizi beklemektedir. Farklı yüzeyleri temizlerken farklı ürünler kullanırız ve bir sürü farklı kimyasala maruz kalırız.Aslında böyle olmak zorunda olmadığını söylemek istiyoruz. Bugünkü içeriğimizde tamamen doğal malzemeler ile tüm yüzeyleri temizleyebileceğiniz tek bir ürünü tanıtıyoruz hem de bu temizleyiciyi kendiniz yapacaksınız. Sadece evinizdeki malzemeleri kullanarak tüm yüzeyleri kolayca temizlemenizi sağlayacak bu ürün hayatınızı çok kolaylaştıracak!Malzemeler


4 portakalın kabukları

1 cam şişe beyaz sirke

Farklı bir koku istiyorsanız, bitki yağı kullanabilirsiniz. Örneğin, limon yağı

1 büyük kavanoz

Tülbent veya oldukça ince bir süzgeç

Bir sprey şişesi

Hazırlanışı

Portakal kabuklarını cam kavanoza atın ve üzerini geçecek kadar sirke ilave edin. 3 hafta boyunca bekletin ve sirkenin portakal kabuklarından ihtiyacı olan tüm gerekli maddeleri almasına izin verin.


Güneş almayan ve oda sıcaklığında olan bir yerde bekletmeniz yeterli olacaktır. 3. Hafta sonunda tülbent yardımıyla karışımı süzün ve sprey şişeye alın. Üzerine yarı yarıya olacak şekilde su ekleyin. Leke ne kadar zorluysa o kadar çok kullanmanız gerekiyor. Bu sebeple birazını ayırıp seyreltmeden kullanmayı tercih edebilirsiniz. Son olarak içine seçtiğiniz bir bitki yağını ekleyin ve yüzey temizleyiciniz hazır!


Raflardan toz alırken, ocağınızı yağ ve diğer yemek artıklarından temizlerken, banyonuzu temizlerken, yerleri silerken ve daha nicesi. Tüm yüzeyler için bu karışımı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Harika sonuçlar alacağınıza adımız gibi eminiz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments